Przewóz małych dzieci


    NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU !!!!!!! 

Sanki dla aktywnych rodziców.

Sanki do przewozu dzieci Norweskiej firmy Norpulken.

Właśnie zostałem przedstawicielem na Polskę norweskiej firmy Norpulken. jest to producent sanek do przewozu dzieci - w ofercie są też sanki towarowe, jednak na razie takich nie sprowadzałem.
Omawiany produkt będzie można wypożyczyć u nas w Wypożyczalni w Leśniczówce, ponadto gdyby komuś się spodobały te sanki, będzie można je  u nas kupić. Na początek nie zamawiałem zbyt wiele tych sanek by sprawdzić czy będzie zainteresowanie.

 
Korzystne jest to, że w końcu będę miał kilka par takich sanek, a dokładnie 3 szt. plus Chariot, więc więcej aktywnych rodziców będzie jednocześnie mogło pójść na narty z dzieckiem. Ważne jet także to, że mam dostęp do części zamiennych w tych sankach, czego nie miałem w Chariocie i każda poważniejsza usterka równała się końcem tych sanek.Jak widać na zdjęciach zastosowanie tej pulki jest bardzo wszechstronne; można poruszać się po trasach ubitych i poza nimi. Dziecko oczywiście jest przypięte pasami, a środek ciężkości jest bardzo nisko, co gwarantuje nam bezpieczeństwo naszej pociechy. Do rodzica pulka jest przypięta na dwóch sztywnych prętach i zabezpieczone jeszcze specjalną linką. Z przodu jest ekran chroniący przed śniegiem i wiatrem, dodatkowo można założyć specjalną osłonę, która  całkowicie osłania nasze dziecko przed warunkami atmosferycznymi.Gdyby ktoś zechciał, można sanki wykorzystać do transportu nie za dużych pakunków.

Cena zakupu takiej pulki to 3200 zł brutto wraz z dodatkową osłoną przeciwwietrzną.


Zapraszamy do nas by zobaczyć i wypróbować te norweskie sanki.

Film z testu Norpulken - kliknij tutaj

FILM MONTAŻOWY TUTAJ KLIKNIJ


Jeszcze jeden film tym razem zjazd z polką kliknij tutaj

Przyczepka rowerowa Chariot z nartami.
Od roku mamy w naszej wypożyczalni do wypożyczenia doskonałą przyczepkę do przewozu dzieci firmy Chariot. Jest to dość drogie urządzenie i dlatego nie każdego stać na zakup takiej przyczepki, więc idealnym rozwiązaniem jest wypożyczenie (odpada zakup, nie trzeba wozić i zawalać bagażnika). Konstrukcja przyczepki jest przemyślana i przetestowana: daje nam możliwość zabrania na wycieczkę małego dziecka, zapewnia osłonę przed wiatrem, zimnem i zapewnia całkowite bezpieczeństwo nawet poza szlakami.
Takie rozwiązanie pozwala  na aktywne spędzenie czasu na nartach świeżo upieczonym rodzicom, którzy z przyjemnością wyrwą się by odpocząć na śniegu, na nartach.
Trzeba jednak zaznaczyć, że dziecko musi już siedzieć, by samodzielnie podróżować w takiej przyczepce. Dysponujemy wersją dwuosobową, która daje możliwość dowolnej konfiguracji: można zabrać dwoje dzieci lub jedno, wystarczy tylko odpowiednio przystosować wnętrze.
Zapraszam do wypróbowania tego cudeńka!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PROSZĘ O KOMENTARZE Z ZACHOWANIEM KULTURALNEJ FORMY