Przewóz małych dzieci


    NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU !!!!!!! 

Sanki dla aktywnych rodziców.
Sanki do przewozu dzieci Norweskiej firmy Norpulken.

Właśnie zostałem przedstawicielem na Polskę norweskiej firmy Norpulken. jest to producent sanek do przewozu dzieci - w ofercie są też sanki towarowe, jednak na razie takich nie sprowadzałem.
Omawiany produkt będzie można wypożyczyć u nas w Wypożyczalni w Leśniczówce, ponadto gdyby komuś się spodobały te sanki, będzie można je  u nas kupić. Na początek nie zamawiałem zbyt wiele tych sanek by sprawdzić czy będzie zainteresowanie.

 

 FILM MONTAŻOWY PULKI


Korzystne jest to, że w końcu będę miał kilka par takich sanek, a dokładnie 3 szt. plus Chariot, więc więcej aktywnych rodziców będzie jednocześnie mogło pójść na narty z dzieckiem. Ważne jet także to, że mam dostęp do części zamiennych w tych sankach, czego nie miałem w Chariocie i każda poważniejsza usterka równała się końcem tych sanek.Jak widać na zdjęciach zastosowanie tej pulki jest bardzo wszechstronne; można poruszać się po trasach ubitych i poza nimi. Dziecko oczywiście jest przypięte pasami, a środek ciężkości jest bardzo nisko, co gwarantuje nam bezpieczeństwo naszej pociechy. Do rodzica pulka jest przypięta na dwóch sztywnych prętach i zabezpieczone jeszcze specjalną linką. Z przodu jest ekran chroniący przed śniegiem i wiatrem, dodatkowo można założyć specjalną osłonę, która  całkowicie osłania nasze dziecko przed warunkami atmosferycznymi.Gdyby ktoś zechciał, można sanki wykorzystać do transportu nie za dużych pakunków.

Cena zakupu takiej pulki to 3200 zł brutto wraz z dodatkową osłoną przeciwwietrzną.


Zapraszamy do nas by zobaczyć i wypróbować te norweskie sanki.FILM MONTAŻOWY 

 Film jak działa pulka.

Zapraszam do wypróbowania tego cudeńka!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

PROSZĘ O KOMENTARZE Z ZACHOWANIEM KULTURALNEJ FORMY